Офіційний сайт ТМ "Лемiра"
Вантуз Торгової марки "Лемiра" - Ваш домашній помiчник!
ГоловнаНовини › Вантуз Торгової марки "Лемiра" - Ваш домашній помiчник!

Вантуз Торгової марки "Лемiра" - Ваш домашній помiчник!

Шукайте ефективний спосіб очищення водостічних труб. Новинка вiд Торгової марки Лемiра - професійний вантуз допоможе Вам.

      Один рух руки і Ваша проблема вирішена. Це раніше Вам потрібно було застосовувати небезпечні хімікалії і довго чекати коли вони подіють і витрачати сили, нерви та час.

З професійним вантузом все інакше.

Повітряний вантуз із запобіжним хлипаком та за допомогою вбудованого пневматичного насоса з максимальним тиском 3,0 бар забезпечує відмінний результат без застосування яких або додаткових зусиль та хімічних засобів. Усі проблеми Ви вирішите тепер самі. Герметична труба вантуза обладнана ручкою, що збільшує протидію, забезпечує значно більший тиск, ніж у звичайного вантуза.
Перед початком роботи на штуцер вихідного отвору встановити одну з чотирьох насадок. для роботи з різними діаметрами труб.
При проведенні прочищення отвір переливання має бути закритий пробкою. Після чого за допомогою ручного насоса створити надмірний тиск, вставити насадку в злив, який прочищаєте і натиснути спусковий гачок. Надмірний тиск руйнує затор і змиває його.
Ваші труби прочищаються за лічені секунди.

Не біда якщо навіть засмітився унітаз.

Чотири змінні універсальні насадки легко підходять до великих або малих водостоків. Це диво вантуз, який очищає навіть самі забиті водостічні труби, його можна застосовувати скрізь і в усіх ситуаціях. Подивіться з якою силою вантуз прочищає навіть самі забиті труби. Переваги вантуза незаперечні. Ефективно прочищає стоки, потужний для будь-яких видів забруднень. Простий у використанні і не вимагає агресивних хімікатів. Чотири змінні насадки для великих або маленьких водостоків очищає труби, унітази, ванни, душі і раковини, водостічні труби.


Вантуз Торгової марки Лемiра - Ваш домашній помiчник!

Чому клієнти обирають нас?

12

Власне виробництво

12

Широкий асортимент

12

Гнучка система знижок

12

Доставка по Україні

  • 0